Kniha "Český soběstačný dům" právě na pultech

Kniha "Český soběstačný dům" spatřila světlo světa během svého křestu v CAMP - Centrum architektury a městského plánování. Kniha, která představuje dům, který je zcela soběstačný. Zní to jako sci-fi? Není. Český soběstačný dům je realitou a my jsme hrdí, že jsme mohli být součástí tohoto unikátního projektu.

Na 336 stranách najdete nejen kompletní technické a stavební detaily celého domu, ale i velmi obsáhlé rozhovory s lidmi, kteří se snaží udržitelnost ve svých domácnostech žít opravdu až na dřeň. Jak se jim to daří a co si z toho každý z nás může vzít, to už je na vás :-) 

I naše firma se aktivně zúčastnila tohoto unikátního projektu, kde naše know-how a naše technologie pomohli vyřešit jednu z výzev - vodní soběstačnost. Klíčem k úspěchu bylo zaměření na energetickou úspornost, jednoduchost a spolehlivost a to se nám podařilo. Naši kolegové dokázali vytvořit systém, který nejen šetří vodu a energii, ale také poskytuje komfort moderního bydlení bez kompromisů.

A co konkrétně bylo naším zadáním a co jsme museli zrealizovat?

✅ Chytrý zdroj vody s vrtnou studnou a filtrací pro pitnou vodu.

✅ Maximální využití dešťové vody pro splachování, sprchování a závlahu.

✅ Ekologická likvidace odpadních vod – čistírna odpadních vod s UV lampou, pro vsakování do půdy bez zatížení okolí.

Výsledek? Plně funkční dům bez připojení k vodovodní síti!

Chcete vědět víc? Kupte si knihu „Český soběstačný dům“ a nechte se inspirovat, a pokud řešíte stejnou výzvu ve vašem domě obraťte se na nás. Rádi pro vás připravíme kompletní řešení vodního hospodářství ve vašem domě na míru!


Zavolejte nám

Nenašli jste v našich kontaktech vhodnou osobu, na kterou se obrátit s Vaším požadavkem?

Kontaktujte naši asistentku, která Vám ráda poradí, na koho se obrátit.